czwartek, 29 sierpnia 2013

OJojojoj

Przepraszam ale troche zamieszania zrobiłam ,
Jednak uznałam, że lepiej będzie jak Hermiona będzie na piątym roku nauki a Fred na siódmym :)
MASAKRA... PRZEPRASZAM :(

Ela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz