Fremione ♥ Wszystko się zaczyna gdy jesteśmy gotowi...
czwartek, 29 sierpnia 2013
OJojojoj
Przepraszam ale troche zamieszania zrobiłam ,
Jednak uznałam, że lepiej będzie jak Hermiona będzie na piątym roku nauki a Fred na siódmym :)
MASAKRA... PRZEPRASZAM :(
Ela
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz